Skip to main content

Szkoła Rodzenia Balticmed – terminy nowych grup w czerwcu

Drogie Przyszłe Mamy, znamy już terminy czerwcowych grup! Pamiętajcie, że liczba miejsc w Szkole Rodzenia jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Narodziny dziecka są jednym z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w życiu każdego z nas, jednak czas ten obfituje również w liczne troski, niepokoje i napięcia. W naszej Szkole Rodzenia poruszamy między innymi zagadnienie porodu aktywnego oraz naturalnych metod łagodzenia bólu porodowego. Uczymy się technik relaksacji, oddychania, masażu oraz pozycji wertykalnych. Szeroko omawiamy problematykę karmienia naturalnego jako optymalnego sposobu żywienia niemowlęcia oraz uczymy przyszłych rodziców pielęgnacji noworodka, w tym chwytania, przebierania i kąpania. Każdemu uczestnikowi zajęć poświęcamy maksymalną ilość czasu cierpliwie odpowiadając na wszelkie pytania, rozwiewając wątpliwości i obawy.

Kiedy dokładnie startują nowe grupy?

  • 𝟒 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟎:𝟎𝟎
  • 𝟏𝟏 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟒:𝟑𝟎 𝐢 𝟏𝟕:𝟎𝟎

Jak się zapisać?

Jeśli telefon chwilowo nie odpowiada (ze względu na aktualnie prowadzone zajęcia), wyślij SMS, zawsze oddzwaniamy! Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne. Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20. tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski