Skip to main content

Szkoła rodzenia – nowa grupa już 28 czerwca

Drogie przyszłe Mamy, zdając sobie sprawę, jak wielkim wyzwaniem jest macierzyństwo, chcemy się przyczynić do tego, aby stało się ono wspaniałą przygodą. Dlatego już wkrótce, bo 28 czerwca, ruszamy z kolejną edycją szkoły rodzenia. Zajęcia będą się odbywały w trzech kameralnych grupach, o 10:00, 11:30 i 13:00.

W czasie trwania kursu poruszymy szerokie spectrum zagadnień obejmujących zarówno zdrowie dziecka, jak i samym mam. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji noworodka i karmienia piersią, rozwiejemy wątpliwości dotyczące szczepień podstawowych i zalecanych. Dużo uwagi poświęcimy też stanom nagłym u dziecka oraz sposobom udzielania maluchowi pierwszej pomocy. Zdając sobie sprawę, że nadchodzące miesiące to nie tylko szczęście i oczekiwanie, ale również sporo stresu, nauczymy przyszłe mamy prostych technik relaksacyjnych, dzięki którym szybko uda się odzyskać spokój. Pomożemy też przygotować się do porodu pod względem fizycznym i psychicznym oraz pokażemy, co zrobić, aby szybko wrócić do formy po zakończeniu okresu połogowego. A wszystko po to, abyście mogły, drogie przyszłe mamy, w pełni czerpać radość z nowego i pięknego doświadczenia, jakim jest macierzyństwo.

Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20 tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej. Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy dokonać rejestracji dzwoniąc na numer 727 68 68 68, wysyłając maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl lub wypełniając formularz znajdujący się TUTAJ. Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski