Skip to main content

Szkoła rodzenia – nowa grupa już 31 maja!

Macierzyństwo to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu każdej kobiety, ale jednocześnie ogromne wyzwanie. Okres ciąży, poród, a później opieka nad niemowlakiem wymagają bowiem sporej wiedzy i, bądźmy szczerzy, nieraz są źródłem stresu i niepokoju. Dlatego, aby umożliwić Wam optymalne przygotowanie się do roli matki, ruszamy z kolejną edycją szkoły rodzenia. Zajęcia rozpoczynają już 31 maja w trzech grupach, o godzinie 10:00, 11:30 i 13:00.

Na zajęciach otrzymacie solidną dawkę wiedzy obejmującej takie tematy, jak pielęgnacja noworodka, karmienie, szczepienia podstawowe i zalecane, a także stany nagłe u dziecka i sposoby udzielania pierwszej pomocy. Koncentrując się na maluchach, nie zapomnimy jednak o Was, o mamach. Pomożemy Wam przygotować się do porodu zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, podpowiemy jak przejść przez okres połogu i szybko wrócić do formy, a także nauczymy was prostych technik relaksacyjnych. Dzięki temu łatwiej zapanujecie nad stresem i będziecie mogły w pełni czerpać radość z tego pięknego czasu. Oczywiście, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, nasi specjaliści, położna, pediatra i fizjoterapeutka, będą do waszej dyspozycji. Z przyjemności wyjaśnią nurtujące was kwestie i doradzą optymalne w danym przypadku rozwiązania.

Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20-sty tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej. Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy dokonać rejestracji dzwoniąc na numer 727 68 68 68, wysyłając maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl lub wypełniając formularz znajdujący się tutaj. Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski