Skip to main content

Szkoła rodzenia – nowe grupy

Drogie Przyszłe Mamy, za oknem zimno, wieje, pada a na naszych spotkaniach Szkoły Rodzenia mnóstwo ciepła i pozytywnej energii! Dziękujemy za Waszą aktywność na zajęciach, także w formie online, która jak widać przyjęła się na dobre. W lutym startujemy z nowymi grupami! Poniżej znajdziecie terminy.

Pamiętajcie, że wspomniany dostęp online pozwala np. tatusiom uczestniczyć w zajęciach. Polecamy to rozwiązanie, dzięki któremu nasze audytorium stale się powiększa. Przygotujcie sobie pytania, na które odpowiemy i przygotujemy Was do tej wyjątkowej roli najlepiej jak potrafimy.
Terminy nowych grup:

  • 𝟏𝟔 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟓:𝟎𝟎
  • 𝟐𝟖 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟎:𝟎𝟎, 𝟏𝟏:𝟑𝟎 𝐢 𝟏𝟑:𝟎𝟎

Aby zapisać się do Szkoły Rodzenia zadzwoń pod nr 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖, wyślij maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl lub wypełnij formularz, znajdujący się tutaj. 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀! Jeśli telefon chwilowo nie odpowiada (ze względu na aktualnie prowadzone zajęcia), wyślij SMS, zawsze oddzwaniamy!
Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne. Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20. tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej. Liczba miejsc ograniczona!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski