Skip to main content

Szkoła Rodzenia – nowe grupy i dostęp online

Drogie Przyszłe Mamy, niezmiernie cieszymy się z naszych cyklicznych spotkań Szkoły Rodzenia, a teraz nasza radość jest jeszcze większa, bo uruchamiamy dostęp online dla tatusiów! Wiemy, że bardzo Wam zależało na tym rozwiązaniu, więc dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze najbliższe spotkanie, było już dostępne także w tej formule! Można? Można!

Dzięki dostępowi online audytorium się powiększa, a naszym zadaniem jest, niezmiennie jak najlepiej, przygotować Was do roli Mamy. Od teraz tatusiowie mogą podsłuchiwać i także korzystać z przekazywanej wiedzy! Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Kolejne grupy startują już 𝟏𝟓 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚 (𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟓:𝟎𝟎) 𝐢 𝟐𝟕 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚 (𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟎:𝟎𝟎, 𝟏𝟏:𝟑𝟎 𝐢 𝟏𝟑:𝟎𝟎).

Aby zapisać się do Szkoły Rodzenia zadzwoń pod nr 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖, wyślij maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl lub wypełnij formularz, znajdujący się tutaj. 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀! Jeśli telefon chwilowo nie odpowiada, prosimy o wysłanie wiadomości SMS, zawsze oddzwaniamy!

Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne. Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20. tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej.

Liczba miejsc ograniczona.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski