Skip to main content

Szkoła rodzenia – nowe grupy

Drogie Przyszłe Mamy, czekacie pewnie z niecierpliwością na ten wyjątkowy dzień, kiedy maluszek wyda z siebie pierwsze dźwięki. Czasem jednak może Was najść uczucie niepewności – jak to będzie, prawda? Spokojnie, każdy z nas to przechodził. W naszej szkole rodzenia odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i przygotujemy Was do tej roli najlepiej jak potrafimy.

A pytań możecie mieć sporo, to naturalne. O karmienie piersią, jak ubierać dziecko, jaki dobrać fotelik, kalendarz szczepień i wiele, wiele innych. I bardzo dobrze, będziemy mieli co robić! Nowa grupa już 17.11 (godz. 15:00) oraz 29.11 (godz. 10:00, 11:30 i 13:00). Co więcej w najbliższych tygodniach umożliwimy wszystkim tatusiom zdalne uczestniczenie w zajęciach żeby nie musieli nadrabiać materiału!

Aby zapisać się do Szkoły Rodzenia zadzwoń pod nr 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖, wyślij maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl lub wypełnij formularz, znajdujący się tutaj. Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne. Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20. tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej.

Liczba miejsc ograniczona.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski