Skip to main content

Szkoła Rodzenia – nowe terminy!

Drogie Przyszłe Mamy, w styczniu startują nowe grupy Szkoły Rodzenia! W odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie, specjalnie dla Was, uruchamiamy więcej terminów! Przypominamy także, że nasze spotkania są dostępne w formie online dla tatusiów i bardzo dziękujemy za wszelkie miłe słowa, które z tego tytułu otrzymujemy!

Na spotkaniach poruszymy wiele istotnych zagadnień, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. A tych zawsze pojawia się sporo – to dobrze! O przebieg porodu, karmienie piersią, pierwszą pomoc, codzienną pielęgnację i wiele, wiele innych.

Mamy co robić! Poniżej terminy:

  • 𝟐𝟒 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐚, godz. 10:00, 11:30 i 13:00,
  • 𝟑𝟏 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐚, godz. 10:00, 11:30 i 13:00.

Aby zapisać się do Szkoły Rodzenia zadzwoń pod nr 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖, wyślij maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl lub wypełnij formularz, znajdujący się tutaj. 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀! Jeśli telefon chwilowo nie odpowiada (ze względu na aktualnie prowadzone zajęcia), wyślij SMS, zawsze oddzwaniamy!
Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne. Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20. tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej.
Liczba miejsc ograniczona.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski