Skip to main content

Szkoła rodzenia – nowe terminy i godziny

Drogie Przyszłe Mamy, wiecie dobrze, że cieszymy się ze spotkań z Wami, prawda? Zależy nam aby jak najlepiej przygotować Was do tej pięknej roli. Ze względu na zwiększone zainteresowanie naszą szkołą rodzenia, postanowiliśmy dołożyć dodatkową grupę o godz. 15:00! Co więcej w najbliższych tygodniach umożliwimy wszystkim tatusiom zdalne uczestniczenie w zajęciach!

Jakiś czas temu poprosiliśmy abyście napisały nam jakie pytania i zagadnienia chciałybyście poruszyć na spotkaniach. Wśród nich mamy m. in. przebieg porodu, pierwszą pomoc, karmienie piersią, pierwsze dni w domu z noworodkiem, czy choćby kwestie formalne po porodzie. Na te i wiele, wiele innych zagadnień odpowiedzi znajdziecie na naszych cyklicznych spotkaniach!
Nowa edycja naszej szkoły startuje:

  • 13 października, godz. 15:00,
  • 25 października, godz. 10:00, 11:30, 13:00.

Aby zapisać się do Szkoły Rodzenia zadzwoń pod nr 727 68 68 68, wyślij maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl lub wypełnij formularz, znajdujący się tutaj. Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne. Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20. tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej. Liczba miejsc ograniczona.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski