Skip to main content

Szkoła Rodzenia – terminy nowych grup

Drogie Przyszłe Mamy, w Waszych głowach pewnie pojawia się mnóstwo pytań związanych z porodem oraz przygotowaniem do tej niezwykłej roli, która już niebawem przed Wami! Jakich pytań? O kalendarz szczepień, przebieg porodu, pierwsze dni z maluchem i wiele, wiele innych. W naszej Szkole Rodzenia przygotujemy Was do tej wyjątkowej roli najlepiej jak potrafimy! Poniżej znajdziecie terminy dla nowych grup!

Przypominamy, że nasz dostęp online dla tatusiów pragnących wiedzy [bardzo dobrze!] jest już regularny. Cieszymy się, że korzystacie z tego rozwiązania, przygotowanego specjalnie na Wasze życzenie.

Terminy nowych grup:

  • 𝟏𝟔 𝐦𝐚𝐫𝐜𝐚, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟓:𝟎𝟎
  • 𝟐𝟖 𝐦𝐚𝐫𝐜𝐚, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟎:𝟎𝟎, 𝟏𝟏:𝟑𝟎 𝐢 𝟏𝟑:𝟎𝟎

Aby zapisać się do Szkoły Rodzenia zadzwoń pod nr 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖, wyślij maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl lub wypełnij formularz, znajdujący się na tutaj. 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀! Jeśli telefon chwilowo nie odpowiada (ze względu na aktualnie prowadzone zajęcia), wyślij SMS, zawsze oddzwaniamy!
Dla pacjentek ubezpieczonych w NFZ zajęcia są bezpłatne. Szkoła rodzenia dedykowana jest kobietom, które ukończyły 20. tydzień ciąży i są na etapie wyboru położnej środowiskowo-rodzinnej.

Liczba miejsc ograniczona.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski