Skip to main content

Targi Dziecko Mama Tata

Kochani! 🙂

Godziny spędzone na konsultacjach fizjoterapeutycznych, wykonywaniu badań  USG tarczycy i na pomiarze poziomu cukru we krwi – jednym słowem nasi specjaliści dali radę! 😉 Serdecznie dziękujemy za to, że tak chętnie odwiedzaliście nasze stoisko podczas targów Dziecko Mama Tata w Netto Arenie w Szczecinie.

Kolejny raz przekonaliśmy się jak ważna jest profilaktyka. U części pacjentów, to właśnie podczas USG, wykryto schorzenia, które należy dalej leczyć. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o programie, który ułatwia pacjentom dostęp do badań.

Prowadzimy badania przesiewowe dla pacjentów, którzy są zapisani do naszej przychodni na Prawobrzeżu Szczecina oraz na Warszewie. Można u nas wykonać badania USG tarczycy, węzłów chłonnych i układu moczowego.

– Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego zachęcamy pacjentów do dbania o swoje zdrowie. Zwykle aby się przebadać, trzeba iść do lekarza rodzinnego, następnie otrzymujemy skierowanie, trzeba zapisać się do specjalisty diagnosty,  pacjenci  czekają w kolejkach. W Balticmed np. na Prawobrzeżu Szczecina już wiedzą, że w każdą środę można przyjść na USG. Wystarczy wykonać telefon, umówić się na daną godzinę, pacjenci są przyjmowani, nie ma kolejek. Ideą Balticmed jest także to aby pacjent miał szybki dostęp do lekarza pierwszego kontaktu. Wystarczy zapisać się do jednej z naszych przychodni, a można korzystać z usług wszystkich lekarzy, w każdej naszej placówce. Zarówno w Szczecinie, Czaplinku lub Stepnicy. To wszystko gwarantujemy w ramach NFZ – mówiła podczas targów Edyta Nowotarska dyrektor operacyjny w przychodni Balticmed. 

Cieszy nas coraz większa świadomość dotycząca badań profilaktycznych wśród pacjentów. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie odwiedzać nasze stoisko podczas kolejnej edycji! Do zobaczenia!

Więcej informacji o naszych usługach znajdziecie na www.balticmed.pl

root@balticmed

Author root@balticmed

More posts by root@balticmed