Skip to main content

udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy

Drodzy Pacjenci, podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna to dla nas chleb powszedni. Staramy się aby świadczone usługi były na najwyższym poziomie.

Znacie nas i wiecie, że zawsze chętnie przyjmujemy nowe wyzwania i bierzemy udział w inicjatywach, które uważamy za szczególnie istotne. Nasz lekarz, Zygmunt Gliński, w sobotni poranek 21 sierpnia, przekazywał wiedzę najmłodszym z udzielania pierwszej pomocy, podczas szkoleń dla dzieci w wieku 6-11 lat. Dziękujemy Fundacji Tulipan, Fundacji Omnibus, Centrum Doradczo-Szkoleniowemu Pola Rechinbach-Piotrowicz oraz Przedszkolu Małe Omnibuski za zaproszenie i możliwość przekazania wiedzy, która może uratować życie! Jesteśmy dumni!

Pamiętacie swoje pierwsze szkolenia z udzielenia pierwszej pomocy? Najczęściej były prowadzone w szkole podstawowej i powinny być przypominane jak najczęściej, aby w sytuacji kryzysowej, ich użycie było intuicyjne i odbywało się jako naturalny odruch.

To właśnie dlatego chętnie bierzemy udział w inicjatywach, dzięki którym taką wiedzę możemy przekazywać. Kto wie, może uczestnik szkolenia, kiedyś dzięki tym umiejętnościom uratuje czyjeś życie, niczym swój ulubiony superbohater? A może zostanie lekarzem?

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski