Skip to main content

USG Tarczycy w Balticmed Warszewo

W trosce o zdrowie Twoje i Twoich bliskich opracowaliśmy unikalne programy profilaktyczne. Za pomocą prostych oraz, co istotne, nieinwazyjnych badań obrazowych jesteśmy w stanie zdiagnozować problem jeszcze zanim da on jakiekolwiek objawy.

Wszystkich pacjentów zadeklarowanych do Przychodni Medycyny Rodzinnej i Pediatrii Balticmed zapraszamy na bezpłatne badania przesiewowe – USG TARCZYCY – wykonywanych od 01.06 także w przychodni Balticmed Warszewo. Ocenimy zmiany morfologiczne tarczycy tj, zmiany guzkowe, torbielowate, echogeniczność miąższu, ale tez czynnościowe – unaczynienie w badaniu dopplerowskim. Na wizytę można zapisywać się telefonicznie pod nr tel. 884 889 406 lub bezpośrednio w naszej przychodni.

Nie jesteś jeszcze naszym pacjentem?
Czy wiesz, że w każdej chwili możesz bezpłatnie zmienić swoją przychodnię i lekarza? Wystarczy wypełnić deklarację wyboru dostępną w naszych przychodniach. Zapewniamy profesjonalną i nowoczesną opiekę pediatry i internisty. W przychodniach Balticmed nie musisz czekać wielu godzin i dni w kolejkach!

BALTICMED WARSZEWO:
ul. Maciejkowa 64/2
tel. 500 831 448

root@balticmed

Author root@balticmed

More posts by root@balticmed