Skip to main content

Badania przesiewowe w Balticmed Prawobrzeże

Kontynuujemy wdrażanie programów profilaktycznych w naszych przychodniach. Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z naszego nowego, rozszerzonego programu profilaktycznego w przychodni na Prawobrzeżu. Program obejmuje trzy niezależne programy przesiewowe – USG tarczycy, USG węzłów chłonnych oraz USG tętnic szyjnych.

Badanie USG tarczycy polega na ocenie zmian morfologicznych tarczycy tj, zmian guzkowych, torbielowatych, echogeniczność miąższu, ale tez czynnościowych – unaczynienie w badaniu dopplerowskim.

USG węzłów chłonnych szyi to badaniu sprawdzające morfologię, strukturę i unaczynienie węzła wyszukując tym samym zmiany potencjalnie złośliwe.

W badaniu przesiewowym tętnicy szyjnej ocenimy grubość kompleksu intima-media będącego wskaźnikiem zagrożenia miażdżycą i chorobami sercowo-naczyniowymi oraz jakość przepływu przez tętnicę szyjną.

Na wizytę można zapisywać się telefonicznie pod nr tel. 500 831 448 lub bezpośrednio w naszej przychodni.

Nie jesteś jeszcze naszym pacjentem?
Czy wiesz, że w każdej chwili możesz bezpłatnie zmienić swoją przychodnię i lekarza? Wystarczy wypełnić deklarację wyboru dostępną w naszych przychodniach. Zapewniamy profesjonalną i nowoczesną opiekę pediatry i internisty. W przychodniach Balticmed nie musisz czekać wielu godzin i dni w kolejkach!

BALTICMED PRAWOBRZEŻE:
ul. Kosynierów 14/U1, Szczecin
tel. 500 831 448

root@balticmed

Author root@balticmed

More posts by root@balticmed