Skip to main content

Usługi dodatkowe w Szkole Rodzenia – pielęgnacja noworodka metodą NDT Bobath

Drogie Mamy, znacie technikę usprawniania ruchowego nakierowaną na wszechstronny rozwój dziecka? W naszej Szkole Rodzenia prowadzimy zajęcia dodatkowe, korzystając z metody NDT Bobath. Choć stworzona została przede wszystkim z myślą o wcześniakach, maluszkach z zaburzeniami układu nerwowego oraz mięśniowo-szkieletowego, to stanowi skuteczną, neurorozwojową koncepcję usprawniania ruchowego wszystkich niemowlaków. To jedna z usług, na których Wam zależało, więc zgodnie z życzeniem, wprowadziliśmy ją do oferty! Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

Według twórców metody NDT Bobath nasze pociechy od pierwszego dnia życia przyswajają sobie prawidłowe wzorce ruchowe. To na rodzicach spoczywa największa odpowiedzialność, dlatego szczególny nacisk kładziony jest na różne czynności wykonywane od pierwszego dnia życia dziecka. Więcej o tej metodzie oraz o innych usługach dodatkowych tutaj. O dostępne terminy pytajcie pod nr telefonu 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖 bądź wyślijcie maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich! Chcemy wspólnie pogłębiać wiedzę, żeby jeszcze lepiej móc opiekować się maluszkiem! To główny cel naszych dodatkowych spotkań i przygotowanych propozycji usług nierefundowanych przez NFZ.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski