Skip to main content

Usługi dodatkowe w szkole rodzenia – przyłóżkowy pomiar bilirubiny

Drogie Mamy, choć wiele z Was odczuwa niepokój kiedy spotyka się z żółtaczką noworodka, to jest to normalny stan fizjologiczny, który dotyka ok. 60-70% donoszonych noworodków i 80-90% wcześniaków. Jest wynikiem adaptacji malucha do środowiska zewnętrznego. Czasem jednak za żółtaczką mogą stać inne czynniki i/lub poziom bilirubiny we krwi jest na tyle duży, że maluch wymaga dodatkowej diagnostyki i wdrożenia dostosowanej terapii. Dlatego, aby wychwycić nieprawidłowości, w czasie wizyty poporodowej, nasz personel może wykonać pomiar bilirubiny. Badanie odbywa się przez skórę, jest bezinwazyjne, bezbolesne, trwa zaledwie kilka sekund, a wynik dostępny jest „od ręki”. To jedna z usług dodatkowych, stworzona ma Wasze życzenie!

Co jeszcze mamy w ofercie usług dodatkowych w naszej Szkole Rodzenia? Chustonoszenie, wstęp dla osoby towarzyszącej oraz przyjazną pielęgnację noworodka z użyciem metody NDT Bobath. Wszystkie usługi zostały stworzone przy współpracy z doświadczonymi specjalistami. Na naszej stronie znajdziecie szczegółowe informacje o każdej z nich wraz z cennikiem.

O dostępność usług dodatkowych i terminy pytajcie pod nr telefonu 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖 bądź wyślijcie maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski