Skip to main content

Usługi dodatkowe w Szkole Rodzenia!

Drogie Mamy, w Balticmed stale ulepszamy i dostosowujemy nasze usługi do Waszych potrzeb. Nie inaczej jest z naszą szkołą rodzenia! Aby jeszcze skuteczniej sprostać oczekiwaniom, wprowadziliśmy kilka usług dodatkowych, nierefundowanych przez NFZ, ale z Waszej perspektywy potrzebnych, o które pytacie nas podczas zajęć. A zatem oficjalnie – macie teraz możliwość brać udział w zajęciach dodatkowych, przygotowanych na Wasze życzenie, opracowanych wg Waszych potrzeb i pytań, a wszystko w trosce o komfort Waszych pociech.

Do współpracy w ramach usług dodatkowych zaprosiliśmy oczywiście doświadczonych specjalistów. Chcemy wspólnie pogłębiać wiedzę, żeby jeszcze lepiej móc opiekować się maluszkiem! To główny cel naszych dodatkowych spotkań i przygotowanych propozycji usług.

W ofercie znajdziecie opcjonalny wstęp dla Partnerów na zajęcia Szkoły Rodzenia, warsztaty z chustonoszenia, usługę przyłóżkowego pomiaru bilirubiny, czy naszą ostatnią nowość – przyjazną pielęgnację noworodka z użyciem metody NDT Bobath. Na stronie znajdziecie szczegółowe informacje o każdej usłudze wraz z cennikiem. O dostępne terminy pytajcie pod nr telefonu 𝟕𝟐𝟕 𝟔𝟖 𝟔𝟖 𝟔𝟖 bądź wyślijcie maila na adres szkolarodzenia@balticmed.pl.

Macie jakieś pytania lub potrzeby? Z chęcią odpowiemy. Dajcie znać mailowo, telefonicznie lub osobiście  i pamiętajcie… dbajcie o siebie i swoich bliskich!

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski