Ekspresowe wydawanie druków

Wizyta express to unikatowe rozwiązanie dostępne dla Pacjentów naszych przychodni. Jesteśmy świadomi, jak cenny jest Państwa czas i dokładamy wszelkich starań, aby optymalizować nasze funkcjonowanie, by wizyta w naszych przychodniach trwała dokładnie tyle ile Państwo oczekujecie. Wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji przychodni podstawowej opieki zdrowotnej podpowiada nam, że nie każdy pacjent jest zmuszony rejestrować się na wizytę do lekarza, aby załatwić to, na czym mu zależy.

Wszystkie poniższe uzyskacie Państwo dzwoniąc do wybranej przychodni i podając istotę sprawy. W przeciągu 24h od zgłoszenia zapotrzebowania otrzymacie Państwo kod do e -recepty bądź skierowanie, które będzie na Państwa czekało w rejestracji wybranej przychodni.

Serdecznie zapraszamy.

PRZEDŁUŻANIE RECEPT
na leki stosowane przewlekle

Jeżeli chorujecie Państwo na choroby przewlekłe ( np. niedoczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca itp. ) i przyjmujecie leki na stałe, to wypisanie kolejnej recepty na te leki nie wymaga wizyty w gabinecie lekarza.

WYDAWANIE SKIEROWAŃ
do poradni specjalistycznej w związku z już zdiagnozowaną i leczoną chorobą

Jeżeli leczycie się Państwo w poradniach specjalistycznych to na pewno zdarza się, że lekarze specjaliści obligują Was do dostarczenia nowego skierowania od lekarza rodzinnego. W Przychodniach Balticmed nie ma konieczności rejestrowania się na wizytę do lekarza, aby takie skierowanie otrzymać.

WYDANIE ZAŚWIADCZENIA

Jeżeli potrzebujecie Państwo zaświadczenia o chorobach przewlekłych, aktualnie przyjmowanych lekach, bądź inne nie wymagające badania lekarskiego. Takie zaświadczenia również nie wymagają od Państwa umówienia wizyty lekarskiej.