Skip to main content

Wakacyjny konkurs rysunkowy

UWAGA: WAKACYJNY KONKURS RYSUNKOWY

Dekorując wnętrza naszych szczecińskich przychodni stwierdziliśmy, że nie obejdziemy się bez pomocy naszych najmłodszych Pacjentów. Nikt inny nie ozdobi ścian naszych placówek bardziej odpowiednio niż nasi mali artyści. Dlatego też niezmiernie nam miło zaprosić Państwa pociechy do uczestnictwa w konkursie malarskim/rysunkowym. Tematyka konkursu szeroko związana z medycyna 🙂 Cokolwiek kojarzy się dzieciom z wizytą w przychodni i zdrowiem będzie odpowiednie. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone, a przekazane nam dzieła ozdobią nasze przychodnie.

Zasady konkursu:
Czas składania prac: 10.06–10.08.2018
Miejsce składania prac: Przychodnie Balticmed Warszewo i Prawobrzeże
Dwie kategorie wiekowe: 3-7 oraz 8-12 lat
Ocena prac: po zakończeniu etapu składania prac nasze „profesjonalne” jury wybierze 10 najlepszych (w każdej kategorii wiekowej) ich zdaniem dzieł, które następnie zostaną opublikowane 20.08.2018 na naszym profilu. Tam rysunki będą podlegały do 31.08.2018 dalszej ocenie przez fanów – prace z największą ilością „lajków” zostaną zwycięskimi.

Nagrody:
Dla dzieci w wieku 3-7 przewidzieliśmy 3 zestawy Playmobil (zwycięzca wybiera zestaw jako pierwszy, maluch z drugiego miejsca jako drugi etc)
Zwycięzców w wieku 8-12 obdarujemy 3 zestawami Lego (nagrody wybierane analogicznie jak w grupie 3-7 lat ).

Ważne: nie określono maksymalnej ilości rysunków zgłoszonych do konkursu. Każde dziecko może przekazać nam do oceny dowolną ilość prac.

Serdecznie zapraszamy! 🙂

root@balticmed

Author root@balticmed

More posts by root@balticmed