Skip to main content

Wspieramy młodych sportowców!

Kochani Pacjenci, Drodzy Fani Sportu, z przyjemnością informujemy, że w roku 2023 będziemy kontynuować wsparcie młodych talentów na sportowej ścieżce! Aktywność fizyczna poprawia nastrój, wzmacnia ciało, to działanie profilaktyczne w wielu potencjalnych schorzeniach. Cieszymy się, że nasze wsparcie Akademii Piłkarskiej Hutnik Szczecin i Klubu Koszykówki Majbasket Szczecin, pomaga realizować bieżące potrzeby!

Oczywiście oprócz walorów zdrowotnych oraz wielu innych pozytywów wynikających z aktywności fizycznej i współpracy zespołowej, dostrzegamy także potrzebę wsparcia młodych zespołów z przyczyn czysto ekonomicznych, kupno sportowej odzieży czy piłek do gry już potrafi być wyzwaniem.

A kiedy dołożyć do tego podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowaczych, grających w Akademii, taka współpraca jest po prostu potrzebna. Dlatego staramy się wspierać jak możemy.
Na koniec klubom i zespołom pozostaje życzyć uśmiechu, dobrej, sportowej rywalizacji, kondycji, regularności, a sukcesy… przyjdą same.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski