Skip to main content

Bezpłatne badania profilaktyczne w Balticmed

Kochani Pacjenci, doskonałych wieści ciąg dalszy! Kontynuujemy nasz autorski, bezpłatny program profilaktyczny! W związku z dużym zainteresowaniem przesiewowymi badaniami USG tętnic szyjnych, zdecydowaliśmy się na dodatkowy termin badań w Przychodni Szczecin Śródmieście! Zapraszamy wszystkich chętnych 𝟐𝟏.𝟏𝟎 𝐰 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟒:𝟎𝟎-𝟏𝟖:𝟎𝟎. Kolejne terminy i lokalizacje będziemy podawać na bieżąco! W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z Przychodnią Szczecin Śródmieście (tel. 91 488 06 43, srodmiescie@balticmed.pl). Liczba miejsc jest ograniczona, a badania są dedykowane tylko dla pacjentów Przychodni Balticmed!

USG tętnic szyjnych to obrazowe badanie diagnostyczne, szczególnie zalecane osobom z podejrzeniem zmian miażdżycowych i podwyższonymi czynnikami ryzyka udaru niedokrwiennego. Wczesna diagnoza umożliwia wprowadzenie szybkiego leczenia. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, bezpieczne, trwa kilka minut i nie trzeba się do niego przygotowywać. Jego regularne wykonywanie może uratować życie!

Badanie wykona nasz dyrektor ds. profilaktyki, dr Jakub Kościuszkiewicz, który ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu Pediatrii w Klinice Pediatrii, Nefrologii Dziecięcej, Dializoterapii i Leczenia Ostrych Zatruć SPS ZOZ Zdroje. Na drodze swojego rozwoju uczestniczył w licznych konferencjach i zjazdach naukowych. W ramach dalszego samodoskonalenia odbył szereg kursów praktycznych z zakresu ultrasonografii tkanek miękkich oraz naczyń (m.in. w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonograficznej). Codzienna praca w Klinice zaowocowała rozbudową pracowni obrazowej i nabyciem wielu bezcennych doświadczeń zawodowych, które teraz wykorzystuje w codziennej pracy.

Pamiętajcie! Wcześnie wykonane badania profilaktyczne, dają szansę na szybsze i skuteczniejsze wdrożenie leczenia. Mogą uratować życie! Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski