Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Muzyka i aromat

Powiadają „muzyka łagodzi obyczaje”, prawda? Dlatego od teraz specjalnie wyselekcjonowane utwory muzyczne, usłyszycie w Waszych przychodniach. Wyczuwalna będzie także woń przyjemnego, kojącego aromatu. Wszystko po to, aby umilić Wam czas spędzony w naszych placówkach i przygotować do wizyty!

Jak zauważyliście i dajecie nam wielokrotnie informacje zwrotne – dbamy o Wasz komfort i zdrowie. Po to jesteśmy. Nowoczesne zaplecze medyczne, dobra atmosfera, brak kolejek, doświadczony personel – to ważne elementy codziennego funkcjonowania Balticmed. Co możemy zrobić więcej? Wprowadzić niestandardowe rozwiązania, które jeszcze bardziej wpłyną na Wasz komfort podczas wizyt.

Od dawna wiadomo, że muzyka i aromat mają wpływ na nasze zdrowie. Muzyka wzmacnia układ odpornościowy, ma dobry wpływ na samopoczucie i nastrój, łagodzi ból, przyspiesza rekonwalescencję, czy pomaga kontrolować wagę. Więcej o jej dobrodziejstwach pisaliśmy tutaj – koniecznie przeczytajcie! Powszechnie stosowana jest także aromaterapia np. na bazie olejków eterycznych, kwiatowa, czy leśna (orzeźwiające iglaki i spacery leśne!). Popularne są także zabiegi aromaterapeutyczne: masaże, kąpiele, czy inhalacje.

Przy takich argumentach pozostaje nam jedynie… wdrożyć te rozwiązania do przychodni, aby już podczas oczekiwania na wizytę, nasz umysł i ciało były odpowiednio i kojąco stymulowane.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski