Skip to main content

Co nowego w Balticmed? Poradnie specjalistyczne w Przychodni Balticmed Resko

Kochani Pacjenci, co nowego w Balticmed? Ważne informacje dla Pacjentów Balticmed Resko i okolic! Zgodnie z obietnicami i przeprowadzoną ankietą, uruchamiamy poradnie specjalistyczne. W tym momencie w gronie specjalistów przychodni znajdziecie dermatologalek. Igę Stasierską-Jachimowicz, ortopedę dr n. med. Sebastiana Kurasa oraz laryngologa dr n. med. Krzysztofa Sindrewicza!

Kilka słów o naszych specjalistach.

Doktor Iga Stasierska-Jachimowicz (link do profilu Znany Lekarz) to absolwentka kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W 2022 r. ukończyła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych w Policach. Szczególny nacisk kładzie na fotoprotekcję (ochronę przeciwsłoneczną), problemy z trądzikiem i atopowe zapalenie skóry, zajmuje się również chorobami paznokci, włosów i tymi przenoszonymi drogą płciową.

Dr n. med. Sebastian Kuras (link do profilu Znany Lekarz) na co dzień pracuje w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu szpitala Szczecin Zdunowo. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem dolegliwości bólowych stawów biodrowych, kolanowych, barkowych i skokowych, uwzględniając przyczynę ich wystąpienia (np. zmiany zwyrodnieniowe, dysfunkcje pourazowe) i dobierając adekwatne postępowanie. W tym także protezoplastyką stawów biodrowych oraz kolanowych (także protezami połowicznymi).

Dr n. med. Krzysztof Sindrewicz (link do profilu Znany Lekarz) to specjalista w dziedzinie laryngologii (otorynolaryngologii), absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem. Zajmuje się leczeniem schorzeń i wykonuje szereg zabiegów laryngologicznych nosa, gardła, krtani, uszu oraz szyi. W polu szczególnych zainteresowań doktora jest onkologia laryngologiczna oraz infekcje górnych dróg oddechowych wirusem HPV.
Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje a na co dzień są pogodni, życzliwi empatyczni. Każdego Pacjenta otaczają drobiazgową opieką.

Jak się zapisać na konsultację? Wystarczy skontaktować się z przychodnią Balticmed Resko (ul. Bohaterów Monte Cassino 10, tel. 91 395 11 14, resko@balticmed.pl) lub zarezerwować wizytę na portalu Znany Lekarz w linkach podanych przy opisach specjalistów. Cenniki usług znajdziecie tutaj.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski