Skip to main content

Kontynuujemy bezpłatne badania profilaktyczne!

Kochani Pacjenci, cieszymy się, że korzystacie z przygotowanych dla Was bezpłatnych badań profilaktycznych! Oczywiście kontynuujemy nasz program przygotowany z myślą o Was i już 18 stycznia spotykamy się w Balticmed Prawobrzeże na badaniach przesiewowych USG tętnic szyjnych! Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, a badania są dedykowane tylko dla Pacjentów Przychodni Balticmed!
Kiedy się widzimy? 𝟏𝟖 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐚 𝐰 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟒:𝟎𝟎-𝟏𝟖:𝟎𝟎 w Przychodni Balticmed Prawobrzeże.

  • Jak umówić się na wizytę? Kontaktujemy się z przychodnią – 𝐭𝐞𝐥. 𝟓𝟎𝟎 𝟖𝟑𝟏 𝟒𝟒𝟖, lub e-mail – 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐨𝐛𝐫𝐳𝐞𝐳𝐞@𝐛𝐚𝐥𝐭𝐢𝐜𝐦𝐞𝐝.𝐩𝐥. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona.
  • Dla kogo jest zalecane badanie i jak przebiega? Jest szczególnie zalecane osobom z podejrzeniem zmian miażdżycowych i podwyższonymi czynnikami ryzyka udaru niedokrwiennego, do których m.in. zaliczamy takie choroby przewlekłe jak nadciśnienie i cukrzyca. Wczesna diagnoza umożliwia wprowadzenie szybkiego leczenia.
  • Jak przebiega badanie? Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, bezpieczne, trwa kilka minut i nie trzeba się do niego przygotowywać. Jego regularne wykonywanie może uratować życie!
  • Kto wykona badanie? Nasz dyrektor ds. profilaktyki, dr Jakub Kościuszkiewicz.

Pamiętajcie! Wcześnie wykonane badania profilaktyczne, dają szansę na szybsze i skuteczniejsze wdrożenie leczenia. Mogą uratować życie! Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski