Skip to main content

Szkoła rodzenia – nowe usługi

Drogie Przyszłe Mamy, nasza szkoła rodzenia stale wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Sukcesywnie wprowadzamy nowe usługi w odpowiedzi na Wasze potrzeby. Wspominaliśmy już o zajęciach chustonoszenia, przyłóżkowym pomiarze bilirubiny, a teraz otworzyliśmy możliwość uczestniczenia w zajęciach szkoły rodzenia dla osób towarzyszących. Opieka nad niemowlęciem to nie tylko rola i odpowiedzialność matki, ale także innych osób z jej otoczenia. W zależności od sytuacji – w mniejszym lub większym stopniu. Dlatego tworzymy rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych pacjentek. Jakie korzyści przyniesie obecność osób towarzyszących?

Przede wszystkim nabędą one umiejętności i wiedzy jak m.in. wesprzeć kobietę w ostatnich tygodniach ciąży, jak reagować w przypadku wystąpienia bólu porodowego oraz w czasie połogu, czy w końcu jak pielęgnować malucha. To także niepowtarzalny czas, który będziecie mogli spędzić wspólnie ze sobą oraz mającym wkrótce przyjść na świat dzieckiem. Co więcej, pogłębicie i umocnicie swoje relacje, dzięki czemu wspólnie zadecydujecie w wielu ważnych dla Was i maluszka kwestiach.

Z uwagi na brak refundacji NFZ w przypadku świadczeń szkoły rodzenia dla osób towarzyszących, zajęcia mają charakter odpłatny. Pełną ofertę naszej szkoły rodzenia znajdziecie na odświeżonej i jeszcze bardziej intuicyjnej stronie. Macie jakieś pytania? Dzwońcie (727 68 68 68), piszcie tutaj lub przez e-mail (szkolarodzenia@balticmed.pl). Na wszystkie pytania z chęcią odpowiemy! Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Maciej Skrzetuski

Author Maciej Skrzetuski

More posts by Maciej Skrzetuski