Skip to main content

Bezzwłoczne konsultacje lekarskie

W kwestii zdrowia nie można czekać. Każdy dzień może być na wagę złota i decydować o szansie na powrót do pełni formy. Niestety spora część specjalistycznych badań medycznych nie jest refundowana przez NFZ, a na inne obowiązuje zbyt długi czas oczekiwania. Zdając sobie z tego sprawę, w trosce o zdrowie naszych pacjentów, opracowaliśmy ofertę obejmującą kompleksową opiekę medyczną, w tym konsultacje specjalistyczne. Dzięki temu nie musisz już tygodniami lub nawet miesiącami oczekiwać na wizytę ani liczyć, że „a nóż coś się zwolni”. U nas wszystkie konieczne badania wykonasz „od ręki” w dogodnym dla Ciebie terminie. Wystarczy jeden krótki telefon, aby umówić wizytę.

Wykwalifikowani specjaliści

Nasz zespół tworzy grupa wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach, którzy na co dzień łączą w swojej pracy wiedzę z doświadczeniem. Dodatkowo nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w branżowych spotkaniach i wydarzeniach. Nabywane w ten sposób umiejętności wraz z życzliwym, empatycznym podejściem do pacjenta sprawiają, że każda wizyta odbywa się w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku i przyjaźni.

Nowoczesne zaplecze medyczne

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem medycznym, co daje nam gwarancję pełnego bezpieczeństwa i wiarygodności uzyskiwanych wyników. Dzięki temu szybko i trafnie przeprowadzamy postępowanie diagnostyczne, a następnie dobieramy optymalną dla danego przypadku formę terapii.

CENNIK

Sprawdź ceny konsultacji w wybranej przez Ciebie placówce:

Cennik