Skip to main content

Lekarskie Wizyty Domowe

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego partnera, świadczącego lekarskie wizyty domowe. W przypadku nagłych zachorowań, w godzinach wieczornych i w trakcie dni wolnych od pracy lub gdy zwyczajnie nie mają Państwo ochoty na wizytę w przychodni lekarze Mediwizyty spełnią Państwa oczekiwania realizując porady lekarskie 24h/7dni w tygodniu.

Mediwizyta powstała z chęci niesienia pomocy ludziom chorym w sprzyjającym i wygodnym dla nich otoczeniu domowym. Działa w oparciu o wyspecjalizowaną kadrę złożoną przede wszystkim z lekarzy medycyny rodzinnej, internistów i pediatrów, pielęgniarki i fizjoterapeutę posiadających kwalifikacje do wykonywania samodzielnych wizyt domowych. Lekarze Mediwizyty przeprowadzają konsultacje oraz ustalają dalszy tok postępowania.

Mediwizyta działa w branży medycznej od 2015 roku i od tego czasu zrealizowała ponad 10 tysięcy porad lekarskich.

Specjalnie dla Pacjentów przychodni Balticmed przygotowaliśmy 10% rabat na wizyty domowe. Aby skorzystać ze zniżki należy zgłosić koordynatorowi wizyt domowych przynależność do przychodni Balticmed podczas wezwania telefonicznego.

Całodobowy numer zgłoszeniowy wizyt domowych to
727 63 63 63.
Więcej szczegółów na www.mediwizyta.pl